Yükleniyor

Açıkhava Reklamları

  1. Ana Sayfa
  2. Açıkhava Reklamları
image description

Açıkhava Reklamları Nedir

Açık hava reklamları; Billboard, Clp, Billboard Plus, Megalight, Metro, Totem, Bina giydirme reklamlarının adıdır. Bütün bu mecralarda uygulanan reklamlara açıkhava reklamları denir. Açıkhava reklamları çok geniş kitlelere ulaşmak, herkesin görmesini sağlamak, aygı güzerkahtan sürekli geçen insanlara reklam tekrarları ile marka yada ürüne aşina hale getirmek için en önemli reklamlardır. Bir reklamın hedefine ulaşması yaklaşık olarak 16 gösterimden sonra tam etkileşimin sağlandığı düşünülürse açıkhava reklamları bu konuda en iyi araçtır.

sosyal medya
image description

Açıkhava Reklamları Neden Önemli

Açıkhava reklamları; son yıllarda en çok etkileşim sağlayan reklamlardır. Gelişen teknoloji ile beraber şehirlerin kalabalıklaşması, insanların çoğunun şehirlerde yaşaması, şehir merkezlerinin yoğunluğu açıkhava reklamlarının önemini ortaya koymaktadır. Kampanyalar, lansmanlar, özel tanıtımlar, mesajlar açıkhava reklamları ile en geniş kitlelere ulaşmaktadır. Açıkhava reklamlarında tasarım ve baskı kalitesi ile beraber reklam içeriği en önemli noktalardır. Reklam verilecek lokasyonların önemi, sizin için en iyi reklam bölgesinin belirlenmesi, reklamın en önemli özelliğidir. Ajansın firmalarla olan ilişkisi, reklam tecrubesi, reklamı yapılan ürünün halkla olan etkileşimini iyi okuması reklamın başarılı olmasını sağlar. Aksi takdirde halkın dilinden, müşterinin isteğinden anlamayan reklam kampanyaları boşa harcanan para ve zamandan başka bir şey değildir.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya