Yükleniyor

Dergi Reklamları

  1. Ana Sayfa
  2. Dergi Reklamları
image description

Dergi Reklamları Nedir

Aylık haftalık yada daha farklı aralıklarla çıkan, içeriğine göre değişen dergilere verilen reklamlardır. Genelde bu dergiler, sektörel, kültürel yada magazinsel olarak çıkmaktadır. Bu dergilerin arka kapağı, kapak içleri, iç sayfalarda tam boy ve yarım boy olarak kullanılır. Tasarımı yapılan reklamlar dergi editörüne gönderilerek baskısı yapılır. Dergilerin çoğu satın alınan ürünler olsada promosyon olarak yada reklam olarak dağıtılanları da vardır. Sektörüne göre yada basım tarihindeki kampanyalara göre bu dergilere reklam verilir.

sosyal medya
image description

Dergi Reklamları Neden Önemli

Dergi okuyucuları genelde araştırmacı, kültürlerini geliştirmek isteyen yada bilgilenmek amacı ile dergi alan kimselerdir. Bu açıdan dergi reklamları hedef kitlesi bakımından çok isabetli bir reklamdır. Bu açıdan dergilere reklam verecek firma dergi içeriğini iyi analiz etmeli hedef kitlesine uygun olan dergilere reklam vermelidir. Böylece istenilen kitleye reklamını ulaştırmış olur. Dergileri satın alan kişi yada kurumların gündelik tutması da reklam verimliliğini artıran bir unsurdur.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya