Yükleniyor

Gazete Reklamları

  1. Ana Sayfa
  2. Gazete Reklamları
image description

Gazete Reklamları Nedir

Gazete reklamları günlük yayınlanan gazetelerin bazı sayfalarına görsel olarak verilen yada dağıtılan gazetelerin içerisine ücretsiz olarak konulan reklamlardır. Gazeteler günlük olarak basıldığı için reklamlar belli günlerde yada kampanya dahilinde yapılır. Gazeteyi okuyan kişiler reklamlarınızı da detaylı olarak görür ve etkileşim sağlar. Gazete reklamları televizyon reklamlarından sonra en etkili reklam olarak bilinir. Son dönemde internet haberciliğinin artması ile birlikte okuyucu kitlesinde ciddi kayıp yaşanmasına rağmen gazete reklamları sektördeki önemini korumaktadır. Gazete reklamları tasarlamak önemlidir. Gazete kağıtları 2. hamur kağıtlardan basıldığı için tasarımda çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Gazete içerisinde reklam broşürü dağıtmak hem doğru müşteriye ulaşma açısından hemde dağıtım maliyeti ve firesi bakımından çok önemlidir.

sosyal medya
image description

Gazete Reklamları Neden Önemli

Gazete maliyetlerinin ucuz olması, okuyucu kitlesi olması ve ilgi çekici olması açısından önemlidir. Gazete reklamları genellikle kampanyalı olduğu için bir kaç günlük yayın yapılmalı ve bu reklam kampanyası bir kaç hafta tekrar edilmelidir. Şu iyi bilinmelidir ki bir kez verilen reklamlar hedef kitlelerine ulaşmada en etkisiz reklamlardır. Gazete reklamları okuyucu kitlesi göz önüne alınarak bir kaç farklı gazetede verilmelidir. Uzun soluklu reklamlarda eski gazetelerin yeniden kullanımı sırasında gazete reklamınız yeniden okuyucuyla buluşmaktadır.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya