Yükleniyor

Google Adwords Reklamları

  1. Ana Sayfa
  2. Google Adwords Reklamları
image description

Google Adwords Reklamları Nedir

Google Adwords reklamları; Google sitesinde yayın yapan sitelere belli ücretler karşılığında belli zaman aralıklarında, belirlenen ölçülerdeki reklamların gösterilmesidir. Bu reklamlar istenilen sayfalarda, istenilen zaman diliminde, istenilen aralıklarla ve istenilen ücret karşılığında hedef kitlenize gösterilir. Google Adwords reklamları arama ağı ve görüntülü ağ olarak iki şekilde yayınlanmaktadır. Görüntülü reklamlar googleda yayınlanan başta haber ve blog siteleri olmak üzere bir çok sitede belirlenen alanlarda ve ölçülerde tasarlanarak yayınlanır. Böylece hedef kitleniz bu sitelerin hangisini ziyaret ederse etsin mutlaka sizin reklamınızla etkileşim kuracaktır. Adwords reklamları o kadar gelişmiştir ki sizin reklamlarınızı tıklayan bir kişiye isterseniz ziyaret ettiği başka bir sitede yine reklamlarınız etkileşim yöntemi ile gösterilebilmektedir. Adwords reklamlarında bütçe, web sitenizin kalite puanı ve ajans büyük önem taşımaktadır.

sosyal medya
image description

Google Adwords Reklamları Neden Önemli

Günümüzde bir çok firma adwords reklamları sayesinde hem ürünlerinin ve markasının reklamlarını yapmakta hemde ürün satışı yaparak milyonlarca lira gelir elde etmektedir. Sektörünüz, işiniz yada ürününüz ne olursa olsun mutlaka google reklamları ile müşteri kitlenize ulaşmanız mümkündür. Bu şekilde ulaşacağınız müşteriler doğru hedeflemeler ve doğru analizlerle direk müşteri kitleniz olabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Adwords reklamlarında kazana kazan parolası geçerlidir. Siz google ve ajansınıza kazandırırsınız onların profesyonel ekip ruhu ile çalışmasından dolayı sizde kazanırsınız. Böylece hem ürün saterken hemde markanızın tanıtımını yapmış olursunuz. Adwords reklamlarında arama ağıda çok önemlidir. Google ara yüzüne sizin işinizle alakalı bir anahtar kelime yazıldığında sizin firmanızın reklamının müşteriye ilk gösterilenler listesinde olması çok önemlidir. Böylece müşteriniz doğru firmayı bularak hemen sitenizi ziyaret eder ve istediği bilgi yada ürüne hemen kavuşmuş olur. Hem arama ağında hemde görüntülü reklam ağında web sitenizin kalitesi, reklam metinleri ve ajansınızın reklam yönetimi çok öenmlidir. Bu yüzden bir çok firma yanlış ajanslar ve yanlış web site kodlamaları yüzünde çok para harcamasına rağmen istediği verimi alamamaktadir.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya