Yükleniyor

Google Analyticks

  1. Ana Sayfa
  2. Google Analyticks
image description

Analyticks Nedir

Analyticks; sitenizin görünmeyen yüzüdür. Web sitenizin yada sosyal medya sitelerinizin günlük ziyaretçileri, bu ziyaretçilerin hangi saatlerde, hangi aralıklarda sitenize girdiği, ne kadar süre kaldığı, hangi sayfaları ziyaret ettiği, hangi aralıklarla yeniden siteyi ziyaret ettiği, günlük, aylık, haftalık bilgilerinin istatistiğidir.

sosyal medya
image description

Google Analyticks Neden Önemli

Analiticks yani site analitiğini tutmak işinizin, yaptığınız reklamların ne aşamada olduğunu, ne kadar ödeyerek ne kadar kazanç sağladığınızı elde etmek açısından son derece önemlidir. Yapılan reklam çalışmalarının yada seo çalışmalarının neticesini en ayrıntılı bir şekilde öğrenebilir, hataların düzeltilmesi, doğru hedef kitlesine ulaşılabilmesi, işinizin detaylandırılması gibi bir çok ayrıntıya hemen ulaşabilirsiniz.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya