Yükleniyor

Hava Çekimleri

  1. Ana Sayfa
  2. Hava Çekimleri
image description

Hava Çekimleri Nedir

Hava çekimleri; çeşitli hava araçları ile arazi, inşaat, bina, fabrika ,sosyal tesis ve benzeri alanların çekiminin yapılmasıdır. Yerden kalkarak havaya doğru belli bir yüksekliğe kadar çıkabilen, bu yükseklikten çeşitli kameralarla en kaliteli görüntülerin çekilebilmesidir. Hava çekimlerinde hava durumunun önceden bilinmesi, uçuş yapılacak yerlerin önceden belirlenmesi ve gerekli izinlerin alınması önemlidir. Havadan yapılan çekimler fotoğraf ve video olarak 2 kısma ayrılır. Fotoğraf ve video çekimi yapılan makinalar aynı yada farklı olabilir.

sosyal medya
image description

Hava Çekimleri Neden Önemli

Havadan yapılan video ve fotoğraf çekimlerinin en önemli amacı çekilecek olan mekanın tam konumu ve büyüklüğünün belli olmasıdır. Hava çekimleri her zaman daha ihtişamlı ve istenilen yapıyı çok daha teferruatlı ve güzel göstermekte, insanlara farklı bakış açısıyla bakma fırsatı vermektedir. Hava çekimleri video ve fotoğraf olarak iki kısıma ayrılır. Video çekimleri daha çok küçük cihazlarla yapılmakta, fotoğraf çekimleri ise daha büyük cihazlarla yapılmaktadır. Her iki çekim için aynı cihazlarda kullanılmaktadır.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya