Yükleniyor

İnternet Reklamları

  1. Ana Sayfa
  2. İnternet Reklamları
image description

İnternet Reklamları Nedir

İnternet sitelerine verilen reklamlar ve bu reklamların tasarımıdır. İnternet haber siteleri, blog siteleri, tanıtım sitelerine reklam vererek markanızın bilinirliliğini artırmak için tasarlanan reklamlardır. Günümüzde internet kullanıcılığının yaygınlaşması ve haberlerin anlık olarak internet sitelerinden takip edilmesi, dolayısıyla bu sitelerin çok fazla okunması yeni bir reklam sektörü oluşmasına sebeb olmuştur. İzmir'de faaliyet gösteren www.izmirhaberajansi.com web sitesi bunlardan bir tanesidir. Bu haber sitesinde her ölçüde reklam banner hazırlanabilir ve hazırlanan metin haber olarak yayınlanabilmektedir.

sosyal medya
image description

İnternet Reklamları Neden Önemli

Her şeyden önce okuyucu kitlesi fazla olan sitelerde reklamınızın sürekli yayınlanması çok büyük bir avantajdır. Bu avantajı en iyi şekilde kullanmak için sitenin okuyucu kitlesini iyi analiz etmeli, bu analizi değerlendirmeli ve hangi haberler okunuyorsa o kategoride reklam verilmelidir. Reklam tasarımları son derece hedefleyici ve kısa olmalı, detaylar web sayfanıza yönlendirilerek gösterilmelidir. Bu reklamlar o sitenin istediğiniz yerine yerleştirilebileceği için hedefe ulaşması çok yüksektir. İnternet sitelerine verilen reklamlar dönüş açısından en başarılı reklamlardır.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya