Yükleniyor

Kartvizit Tasarımı

  1. Ana Sayfa
  2. Kartvizit Tasarımı
image description

Kartvizit Tasarımı Nedir

Kartvizit Tasarımı; Bir firmanın nüfüs kağıdıdır. Sektöründe nasıl tanınması gerekiyorsa, nasıl anılmak anlatılmak, yaşatılmak isteniyorsa ona verilen hayattır. İsimdir. Şirket, özel yada resmi kurum, dernekler yada benzeri kuruluşların müşterilerinin gözünde nasıl göründüğünü anlatır kartvizit. İlk intiba, ilk temas, sesle, elle ve kartvizitle kurulur. Çalışanlarınız, ekibiniz sizi temsil eder ama değişebilir. Hatırda kalan kartvizitlerdir. İlk ele alındığında dokusu, kağıdı, renk kalitesi, şekli çok önemlidir. Yazıların okunaklı olması, karmaşadan uzak özel bir tasarım, sizin görüşmenizin çok olumlu bir başlangıcıdır.

sosyal medya
image description

Kartvizit Tasarımı Neden Önemli

Kartvizit tasarımı; Bütün detayları ile beraber ele alınarak hazırlanmalıdır. Bir çok detayı içerisinde barındıran baskı özellikleri ile tasarım derinleştirilmeli, değerli hale getirilmelidir. İzmir kartvizit tasarımı, reklam sekteründe öncü firma ile çalışarak bu alanda başarı elde edebilirsiniz. Kartvizit tasarımı firmanızın kimliğini ortaya koyar. Marka değerinize pozitif yada negatif yönde müthiş etki yapar. Açıklayıcı ve sade bir tasarım herkesin ilgisini çeker. Kartınızın beğenilmesi, müşteri tarafından değer verilmesi işinizin kolaylaşmasına yol açacaktır. Ne kadar kurumsal bir firma olduğunuz kartvizit tasarımı ve kartvizit baskısından belli oluyor'' kelimesinin muhatabı olmanızı sağlayacaktır.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya