Yükleniyor

Kurumsal Kimlik

  1. Ana Sayfa
  2. Kurumsal Kimlik
image description

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir

Kurumsal Kimlik; Bir firmanın nüfüs kağıdıdır. Sektöründe nasıl tanınması gerekiyorsa, nasıl anılmak anlatılmak, yaşatılmak isteniyorsa ona verilen hayattır. İsimdir. Şirket, özel yada resmi kurum, dernekler yada benzeri kuruluşların müşterilerinin gözünde nasıl göründüğünü anlatır kurumsal kimlik. Bu kimlik sayesinde kartvizitinizi, antetli kağıdınızı, araçlarınızı, tabelanızı, sosyal medya sayfalarınızı, maillerinizi, personelinizi, kataloğunuzu, promosyonlarınızı insanlar görür görmez tanır. Bu tanınma her adımınızda size yardımcı olur, değer katar. Reklamlarınızda, kampanyalarınızda, etkinliklerinizde sizi tanımada öncelikli kılar. Fuarlarda, özel davetlerde markanızı öne çıkarır.

sosyal medya
image description

Kurumsal Kimlik Neden Önemli

Kurumsal kimlik; firmanız yada kurumunuzun resmidir. Yapılacak kurumsal kimlik çalışması ile bir çok karmaşa ortadan kalkar, şirketinizin yazılı ve görsel tasarım ve baskılarında hiçbir sorun yaşamadan yolunuza devam edersiniz. Ürünlerinizi farklı mecralarda baskı yaptırsanız dahi, kurumsal kimlik kataloğunuz sayesinde istediğiniz ölçülerde ve değerlerde ürünler elde edersiniz. Kurumsal kimliği olmayan firmalar, her ürün tasarımında veya baskısında ciddi sorunlarla karşılaşmaktadır. Renk uyuşmazlığı bu sorunların en büyüğüdür. Yine tasarımlardaki logolar, yazılar açıklamalar ve oranların her seferinde değişmesi sizin bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız olduğunun kanıtıdır.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya