Yükleniyor

Sosyal Medya Reklamları

  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Reklamlari
image description

sosyal Medya Reklamları Nedir

sosyal Medya Reklamları; Sosyal medya kullanıcılarına sektörünüzle ilgili ürünlerin tanıtımını yada satışını yaptığınız reklamlardır. Bu reklamların tasarlanması, istatistik bilgileri, detaylanması, geri dönüşümler, ulaşılan kitleler, hedef kitlelerine ne kadar erişildiği gibi bir çok detayın ortaya çıktığı reklam çalışmalarıdır. Facebook, instagram, google, youtube gibi sosyal medya kanallarında yapılan reklam çalışmalarıdır.

sosyal medya
image description

sosyal Medya Reklamları Neden Önemli

Sosyal Medya reklamlarnın önemi gelişen teknolojik alt yapı ile çok daha belirgin hale gelmiştir. Sadece ülkemizde günlük 45 milyon kişi sosyal medya hesaplarını incelemekte ve aktif olarak kullanmaktadır. Bu bağlamda insanların en çok vakit geçirdiği sosyal medyalar facebook, twitter, instagram ve youtube'da kurumsalınıza uygun reklam tasarımları hazırlayarak bu mecralarda yayınlanmaktadır. Böylece sizinle alakalı müşterileriniz sizin bütün faaliyetlerinizi sosyalmedya üzerinden takip edebilmektedir. Böylece hem sosyal medyada geniş kitlelere reklamlarınızı duyurabilir hemde sayfanızın beğeni saysını artırarak daha çok kişinin sizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçektidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya