Yükleniyor

Sosyal Medya Sayfa Tasarımı

  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Sayfa Tasarımı
image description

Sosyal Medya Sayfa Tasarımı

Çoğu firma sahibi sosyal medya hesabını kendisi açar şirket için. Gelişen süreçte fotoğraflar ve ürünlerini, etkinliklerini yüklemeye çalışır. Ancak diğer kurumsal firmaların siteleri gibi bir tasarım ortaya çıkmaz. Sonra yanında çalışan elemanına, satınalma ekibine, yiğenine varsa çocuğuna konu hakkında danışır, yardım ister ve tasarım yapmasını ister. Ancak belli bir süre sonra hem sosyal medya hesapları karman çorman hale gelir, hemde şifreler unutulur ve kaybolur gider. Ancak tasarımları, site açılımını, kriterleri, bilgilendirmeleri konusunda uzman bir ajans ile çalışarak hazırlarsanız, bu alanda rakiplerinizden çok daha başarılı bir noktaya gelirsiniz.

sosyal medya
image description

Sosyal Medya Sayfa Tasarımı Neden Önemli

Sayfanızın tasarımı, her tasarım gibi sizi yansıtmaktadır. Günümüzde insanların sosyal medyada geçirdikleri süre, bize daha iyi ilham vermektedir. Sosyal medya sayfa tasarımınız ne kadar kurumsal olursa, sizi o kadar iyi temsil eder. Müşterilerinizin gömzünde olmak istediğiniz yer neresi ise sosyal medyada da bu öyledir. Kataloğunuz yada kurumsal kimliğiniz çok iyi tasarlanmıştır. Ancak sosyal medyanızın tasarımı çok amatörce yapılmışsa yine size eksi puan yazacaktır.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya