Yükleniyor

Sosyal Medya Tanıtımı

  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Tanıtımı
image description

Sosyal Medya Tanıtımı Nedir

Sosyal Medya sayfalarınızda ürünlerinizin, hakkınızda bilgilerinizin, kampanyalarınızın tasarım eşliğinde sizin sayfanızı beğenen kişilere tanıtımının yapılmasıdır. Bu tasarımlar hazırlanırken günün yada haftanın önemine göre özel tasarımlarda yapılmaktadır. Örneğin bayram, yeni yıl yada özel günler tasarımı da buna dahil edilmektedir. Bu tasarımlar bir slogan eşliğinde ve ürün resmi yada tanıtım resmi ile sunulmalıdır. Çok göz yorucu olmamalı, detaylara girilmemelidir.

sosyal medya
image description

Sosyal Medya Tanıtımı Neden Önemli

Sosyal medya tasarımında tanıtım hazırlayarak ve paylaşarak müşterilerinizi yada kullanıcılarınızı sürekli sizinle temas halinde tutarsınız. Onları kampanyalarınızdan ve etkinliklerinizden haberdar eder, tasarımlarınızı inceler ve bilgi sahibi olur. Kullanıcılarınız sayfalarınızın aktif olduğunu bilir ve ücret ödemeden bu kişilere reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Sitenizi aktif tutarak yeni sayfa beğenileri sağlayabilir, böylece kampanya ve etkinliklerinizi daha geniş kitlelere ücretsiz olarak ulaştırabilirsiniz. Paylaşımlarınızın ne kadar beğenildiği, sizin gerçek takipçilerinizin istatistiki bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya