Yükleniyor

Tanıtım Filmleri

  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım Filmi

KURUMSAL TANITIM FİLMLERİ

PRESTİJ EVLERİ

REKLAM FİLMİ You Tube Video

LANSMAN FİLMİ

Prestij Evleri; Uma İnşaat tarafından İzmir Karabağlar Yeşilyurt semtinde 5 blok 200 daire olarak yapılan konut projesidir. Projenin hava çekimleri, fotoğraf ve video çekimleri, video kurgu, metin yazarlığı, seslendirmeleri Mavi Yeşil Creative Ajans tarafından yapılmıştır. İzmir'in en prejtijli projelerinden olan Prestij Evleri lansman videoları, sosyal medya ( facebook, youtube, instagram, twitter ) sitelerinde, Adwords reklamlarında ve İzmir yerel TV kanallarında yayınlanmıştır.

SEDEF VATKA

TANITIM FİLMİ You Tube Video

FİRMA TANITIM FİLMİ

Sedef Vatka İzmir Çiğli A.O.S. B'de faaliyet gösteren ve günlük 20000'in üzerinde vatka üretimi yapan tekstil firmasıdır. Firmanın kurumsal video ve fotoğraf çekimleri, video kurgu çalışmalar, seslendirmeleri, metin yazarlığı Mavi Yeşil Creative Ajans tarafından yapılmıştır. Firmaya kurumsal Website tasarımı haızrlanmış, tanıtım filmi, web sitesinde ve sosyal medya sayfalarında yayınlanmıştır.

SMS

TANITIM FİLMİ You Tube Video

FİRMA TANITIM FİLMİ

SMS Savunma; İzmir'de bulunan Türkiye başta olmak üzere Avrupa ve Dünya'nın bir çok ülkesine askeri araçlar, tank ve zırhlı araç yedek parçaları üretimi yapan bir firmadır. SMS Savunma firmasının fabrikası, üretim, test, kalite kontrol çalışmalarının yapıldığı ve ürünlerin tanıtımının yapıldığı bir filmdir.

PROJE

TANITIM FİLMİ You Tube Video

LANSMAN TANITIM FİLMİ

Stüdyo 35; Katal İnşaat tarafından İzmir'in çiğli ilçesinde tamamen 1+1 suit dairelerden olaşan bir projedir. Proje anahtar teslim kokteyl çekimleri ve kurgu çalışmaları Mavi Yeşil Creative Ajans tarafından yapılmıştır.

VİDEO & ÇEKİM SAAT

8530

VİDEO & KURGU SAAT

5437

TANITIM & FİLMİ

29

PROJE

38

AÇILIŞ

TANITIM FİLMİ You Tube Video

KOKTEYL TANITIM FİLMİ

Gümüş Plaza Metro; Gümüş İnşaat tarafından İzmir Bornova'da stadyum metro mevkiinde yapılmıştır. Ofis ve iş merkezi olarak tasarlanan Gümüş Plaza Metro, teslim ve lansman kokteylinde fotoğraf ve video çekimleri kurgu çalışmaları, videonun sosyal medya tanıtımları ve medya tanıtımları Mavi Yeşil Creative Ajans tarafından yapılmıştır.

PARK OLİVİA

LANSMAN FİLMİ You Tube Video

KAMPANYA FİLMİ

Park Olivia; Hattat Yapı tarafından İzmir'in Torbalı ilçesinde 2 blok 16 süper lüx daire olmak üzere konut projesi olarak tasarlanmıştır. Park Olivia fotoğraf ve video çekimleri, video kurgu, metin yazarlığı, tanıtım filmi, web site tasarımı, sosyal medya hesapları açma ve yönetimi, Adwords reklamları Mavi Yeşil Creative Ajans tarafından yapılmıştır.

KATAL İNŞAAT

TANITIM FİLMİ You Tube Video

LANSMAN FİLMİ

Yaylapark Evleri; Katal İnşaat tasarından İzmir Çiğli Ulukent sentinde 2 blok 64 daire olarak yapılmıştır. Projenin katalog tasarımı ve baskısı, bilboard reklamları, adwords reklamları, video çekim ve kurgu işlemleri Mavi Yeşil Creative Ajans tarafından yapılmıştır.

UMA İNŞAAT

TANITIM FİLMİ You Tube Video

FİRMA TANITIM FİLMİ

Uma İnşaat İzmir'de faaliyet gösteren, konut ve iş merkezi projeleri üreten köklü bir inşaat firmasıdır. Uma İnşaatın yapmış olduğu, Prestij evleri, Saklı Bahçe konakları, Ege Sun Plaza projelerinin havadan ve yerden fotoğraf ve video çekimleri, kurgu lansman ve tanıtım filmleri metin yazarlığı Mavi Yeşil Creative Ajans tarafından hazırlanmıştır.