Yükleniyor

Televizyon Radyo Reklamları

  1. Ana Sayfa
  2. Televizyon Radyo Reklamları
image description

Televizyon - Radyo Reklamları Nedir

Televizyon ve radyo reklamları günümüz reklam bütçesinin en çok yer tuttuğu alandır. Televizyon yayınlarının arasında verilen reklamlar, dünyada izleyicilere en hızlı ve en etkili iletilen reklamlardır. Şirketlerin tanıtım, kampanya, lansman ve özel etkinlikler için ajanslara hazırlattığı senaryo ve kurgu üzerine dayanan, görsel yada yazılı metinlerle izleyicilerine mesajını aktaran reklamlardır. Tv reklamlarında firmalar genellikle mesajları ünlü kişiler üzreinden yada bir senaryo üzerinden verimek isterler. Bu yüzden televizyon reklamları maliyetleri reklam sektöründe birinci sırada gelir. Radyo reklamları ise televizyonda yayınlanan reklamların seslendirme sanatçıları ile tiyatro tarzı bir okumanın eseridir. Televizyon reklamları iyi bir yönetmen ve ekibi tarafından çekilmeli, metin yazarlığı ve kurgu çok iyi olmalıdır. Aksi takdirde onca emek ve para çöpe gidebilir.

sosyal medya
image description

Televizyon - Radyo Reklamları Neden Önemli

Televizyon reklamları çok geniş kitlelere ulaştığı için çok önemli bir reklam ağıdır. Televizyon reklamları marka tanınırlığı açısından sizi zirveye taşır. Kampanyalarınızı en etkin duyurabileceğiniz mecradır. Televizyon reklamalrı çok yüksek bütçelerle hazırlandığı için herkesin kullanamayacağı bir reklam mecrasıdır. Bu yüzden rakiplerinizin bir çoğunu otomatik olarak elersiniz. Televizyon reklamı verebilen bir firma halk içinde güçlü ve bilinen bir firma imajını taşır. Televizyon reklamları ister ulusal kanallarda ister yerel kanallarda verilen reklamlar sonuca en iyi ulaşan reklamalrdır. Radyo reklamlarıda geniş kitlelere ulaştığı ve her yerden dinlenebildiği için çok önemli reklam organıdır.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya