Yükleniyor

Ürün Çekimleri

  1. Ana Sayfa
  2. Ürün Çekimleri
image description

Ürün Fotoğraf Çekimleri

Ürünlerin fotoğraf çekimlerinde; Ürünün konulacağı zemin, çevresel etkiler, ürün çeşidine göre ışığın netliği, ışık rengi, pozlama, mercek ölçülendirmeleri, çekilen resimlerin programlarda daha kaliteli görseller haline getirilmesi çalışmaları fotoğraf çekimlerinin ana temasını oluşturur.

sosyal medya
image description

Ürün Çekimlerinde Profesyonellik Neden Önemli

Çekilen ürünün cinsi, kullanılacağı mecra, kullanılacağı zemin tasarım ve renklerinden dolayı fotoğraf çekimi çok önemlidir. Ürünlerin çeşitliliğinde hangi bölgelerin daha net yada mat çıkmqası gerektiği, dikkatin hangi noktaya verilmesi gerektiği ve tabiiki teknik donanım yeterliliği vazgeçilmez kurallardandır.

sosyal medya
image description

Neden Mavi Yeşil Creative

Müşterisini iyi tanır, sektörünü 15 yıllık bilgi ve birikim ve deneyim sayesinde çok iyi analiz eder. Etkileyici tasarımlar yapar, gücünü referanslarından alır, işinde uzman çalışanları ile reklam sektörüne yön verir, yenilikçidir, tasarımcıdır, öngürüşlüdür, güleryüzlü ekiple çalışır, düşünür, anlatır, fikirleri paylaşır, yön verir, gerçekçidir, analiz ve değerlendirmeler ışığında yol alır, işlerine değer verir, değerinde yapar, yaptığı her işin arkasındadır. teknolojiye ayak uydurur, tedarikçileri sektörün en iyi firmalarıdır.

sosyal medya
image description

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ

Mavi Yeşil Creative Ajans web sitesinden form doldurarak, telefonla arayarak yada hemen ajansımızı ziyaret ederek bizimle tanışabilir, iletişime geçebilir, ekibimizi, ofisimizi, tasarımlarımızı, çalışma ortamımızı, yakından görebilir, kendinizden bahsedebilir, bu zamana kadar karşılaştığınız sorunları bizimle çekinmeden paylaşabilir ve artık o sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Acele edin bekliyoruz. bekletmiyoruz...

sosyal medya